КЪЩИ за почивка „БРЕЗИТЕ“, намиращи се на 13 км. от гр. Елена (Средна стара планина), Ви приканват за незабравими почивни дни. Тук ще намерите тишина и спокойствие от забързаното и шумно ежедневие. Спокойствието и зеленината на Еленският балкан в съчетание с чист планински въздух и уютната атмосфера на къщите във възрожденски стил е вашето място за почивка.
Прекрасно озеленен двор с кът за вашите деца, тенис маса и волейболно игрище е приютил две самостоятелни къщи, от които се открива прекрасна гледка към връх Чумерна в Стара планина.
Брезите 1 разполага с капацитет 9 места – 3 тройни стаи обслужвани от 2 санитарни възела, механа с камина, добре оборудвана кухня с електрическа и микровълнова печка, газов котлон, кафе машина, хладилник с фризер, съдове и прибори. На разположение са също уютен хол с цифрова телевизия, а за горещите летни вечери навес с барбекю.
Брезите 2 Ви предлага 3-двойни стаи всяка със самостоятелен санитарен възел, механа с камина и локално парно за студените зимни дни.Също така добре оборудван кухненски бокс с възможности за самостоятелно приготвяне на храна и цифрова кабелна телевизия.
На 3 км. от селото минава река Борущица подходяща за риболов, пикник и почивка под сянката на вековни дървета.
За любителите на зимни спортове в село Мийковци се намира ски писта подходяща за напреднали и начинаещи скиори.
За удобство на своите гости домакините предлагат приготвяне на храна по предварителна заявка. Печено агне, печен заек, боб в гърне, домашна пита и баница.
Брой стаи и брой места:
8 стаи и макс. 20 места
Екстри:
Прекрасен озеленен двор с детска площадка, басейн за лятото, който приканва към игра на воля вашите деца.
Цени:
10-18лв.
Адрес:
гр.Елена
Телефони за контакти:
0888088664
Уебсайт:
vilastela.com